+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Харків | (Харківська область) 1105++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Харків - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Харків без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Харків. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Харків вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Коли наступають святкові моменти, які хочеться запамятати на все життя, в підсвідомості виникає барвиста картинка, прикрашена квітами, кульками, квітковими композиціями. Ці декорації і живі квіти – свідки свята і цінних памятних подій. Мало просто збирати квіти в букет, їх потрібно розуміти, в них треба розбиратися, ними треба вміти прикрашати. Саме такою справою зайняті флористи нашого інтернет-магазину, в якому замовити квіти по Харкову легке і приємне заняття. Ви можете замовити букет квітів, квіткову композицію, наприклад, у вигляді серця, квітковий кошик і багато іншого. Тільки свіжі квіти в змозі затримати свято у вашій оселі, з нами ви зможете ще довгий час задовольнятися розкішним букетом або живим ескізом квітів. Всі дії нашої роботи спрямовані на те, щоб наш покупець не тільки економив свій час, але і без усіляких зусиль втілив в життя уявлення майбутнього свята. Наша швидка доставка квітів Харків – це гідний приклад оперативності та порядності щодо нашого покупця. Зробивши онлайн замовлення і вибір файного букету або інший сувенір, ви можете не хвилюватися, так як наша доставка букетів в Харкові одна з кращих і недорогих послуг по всьому місту. Якщо ви хочете більш індивідуальний підхід до свята і бажаєте зробити букет за вашим вибором, – ми тільки проявимо згоду і виконаємо заявку за всіма вимогами. Замовити подарунок додому рідній людині – це несподівано і приємно. Такий сюрприз надовго залишить радість в душі і визнання. Тому доставка квітів в Харкові оперативно і якісно – наша робота і одночасно наше хобі, адже це так приємно, коли даруєш людям свято.

Доставку квітів Харків - (Харківська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»